Друк на одязі

Термодрук- це метод нанесення на одяг шляхом перенесення логотипу за допомогою термопрес, при певній температурі і великого тиску в найкоротші терміни і з високою якістю
Наше виробництво може друк практично на будь-яких поверхнях і виробах. Термодрук на одязі, друк на кепках, рюкзаках, парасольках, сумках ….
Ми використовуємо величезну різновид плівок: флок, флекс, золото, срібло, світловідбиваючі, Світлонакопичувальні, глитер, дзеркальні плівки, люмінісцентні, голографічні …

Переваги співпраці з нами

Замовлення від 1 одиниці

Ми виконуємо не тільки оптові замовлення, а й роздрібні, зберігаючи невисоку ціну.

Індивідуальний підхід

Незнаєте, що хочете? Звертайтеся і ми допоможемо створити і надрукувати

Оперативний друк

Наша команда может реализовать максимум за 1 день небольшой заказ

Друк на будь-яких видах тканин

Наша команда має багаторічний досвід роботи, який дозволяє втілити будь-які ідеї друку на складних готових виробах.

Друк на головних уборах

Термодрук на снепбеках, кепках, козирках дозволяє нанести логотип практично в будь-якому місці. Для нас не складе труднощів надрукувати логотип на козирку, під козирком або на будь-якій стороні кепки, навіть зверху. Загалом, будь-де. Друк на бейсболці здійснюється під тиском за допомогою кепкового апарату. Вишивка і друк на кепках - найпоширеніша комбінація способів нанесення зображення на бейсболці серед наших замовлень .

Печать на футболках, печать на спецодежде

Один из самых распространенных способов печати на футболке это флексопечать или печать флексом на футболке. Для такого вида печати есть ряд преимуществ: печатать можно делать от 1 ед., печать логотипа на швах, возможность комбинировать разные виды пленок, оперативность, изностойкость… Футболка с термопечатью имеет определенные условия по уходу: стирка в деликатном режиме и глажка с изнаночной стороны. К такому уходу также можно отнести: регланы с печатью, толстовки, тенниски поло с термопечатью, печать на спецодежде…

Друк на спортивному одязі

Термодрук частіше за все використовують для нанесення номерів та прізвищ на спортивній формі. Це ще раз доводить, наскільки це надійний метод термодруку на одязі. Просто уявіть, скільки разів перуть спортивну форму. За роки нашої роботи ми надрукували форму для декількох відомих футбольних та хокейний клубів. Якщо у вас завтра гра, і вам потрібно надрукувати номер і прізвище на форму, звертайтесь до нас - ми швидко виконаємо замовлення.

Друк на рюкзаках, сумках, парасольках

Якщо ви хочете забрендувати рюкзак або парасольку, зробити річ впізнаваною, то майже єдиний спосіб реалізації - це термодрук. За час нашої роботи ми друкували зображення на дорожніх сумках та термосумках, на парасольках та наметах, тобто на зовсім нестандартних для друку виробах. Є думка, що нам під силу нанести зображення на будь-які тканинні поверхні або вироби.

Субліфлекс, повнокольоровий друк на одязі

Для того, чтобы напечатать на изделии полноцветный рисунок, фотографию, для этого предварительно на пленке печатается на специальном принтере изображение. Затем вырезается на плоттере и печатается уже на термопресе. С помощью такого способа можно напечатать на любых поверхностях, с любым составом и цветом изделия. Благодаря такому способу, печать получается яркая, контрастная и насыщенная.

Сублімація

Цей спосіб використовується для друку на білих тканинах зі 100% синтетикою. Сублімація абсолютно не відчувається на виробі, не втрачає свою насиченість і контрастність навіть після 1000-го прання. Друк логотипу спочатку проводиться на спеціальному папері сублімаційними чорнилами, а потім переноситься на тканину за допомогою термопресу при дуже високій температурі.

Прямий друк

Такий спосіб друку підходить тільки для тканин зі складом 100% бавовни. Найбільш популярні замовлення - саме прямий друк на футболках, регланах та сумках. За допомогою такого способу можна нанести повнокольоровий малюнок на тканину, і він практично не буде відчуватися. Нанесення зображення здійснюється на виріб спеціальними фарбами одразу в принтері. Максимальний формат друку може досягати формату А3 (30х40 см).

Як ми працюємо

ЗАПРОС

Відправляєте нам на пошту Ваше ТЗ або логотип. Ми робимо прорахунок згідно Вашого запиту із зазначенням ціни та строків

ЗАТВЕРДЖЕННЯ

Стверджуємо нитки, розміщення вишивки на виробі і розробляємо програму під вишивку

ОФОРМЛЕННЯ

Вносите передоплату 50% від загальної суми замовлення і підтвержуєте розроблений нами зразок

ЗАПУСК

Ми виробляємо замовлення в узгоджені терміни. Ви вносите залишок суми від замовлення при відвантаженні товару

Контакти

Якщо вас зацікавили наші послуги, телефонуйте нам, або залишайте свої контактні дані і наші менеджери зв'яжуться з вами в найкоротші терміни.

м. Київ, провулок Куренівський д. 2/8
Пн-Вс 9.00-18.00
Форма зворотного зв'язку Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами

    Підписатись на новини

    Залиште ім'я і e-mail для підписки на розсилку новин та корисної інформації